Sitemize HoşgeldinizBaşkanYatırım ve ProjelerimizİletişimFoto GaleriBasın
   

 

Çalışmalarımız

 
İlçemiz Fuat Dağıstanlı park çalışması genişletilerek,demir bölümleri,kapıları yapılmış,çalışmalar devam etmektedir.Çocuk,genç ve yaşlılarımız için spor aletleri alınarak hizmete sunuldu.Değişik ağaçlar dikildi yalnız ışıklandırılması ve çeşmesi kaldı.Fuat Dağıstanlı kardeşimizi unutmadık,eksikleri tamamlayacağız.

İlçemiz Seydikasım Ziyaretinin içme su sorunu bitti.Tahminen 4800 metre uzaklıktaki kaynaktan getirilen su Seydikasım Dağının tam üstünde,ziyarette akmaktadır.Çeşmemizi yaptık,yollarımızı düzelttik.Hepimize hayırlı olsun.
Kiğı Belediye Başkanı Yılmaz GÜNDÜZ

Kiğı Yayladere yolu asfalt çalışmaları mezbahaneden itibaren başladı.Ayrıca Bingöl,Kiğı yolu asfalt çalışmaları devam etmektedir.Karakoçan Kiğı yolu asfalt çalışmaları en kısa sürede başlayacaktır.Yol kenarlarında belli yerlere asfalt malzemeleri getirildi.Yıllardır yapılmayan Hacı Halil Köprü bölümü ve Adaklı yol ayrımının hemen ilerisinde bulunan uzun yıllardır stabilize olan yolda asfalt çalışmaları başladı.Tüm emeği geçenlere teşekkürler.
Kiğı Belediye Başkanı Yılmaz GÜNDÜZ

Halkımızın yıllardır mağduriyet çektiği hastane için kilometrelerce uzağa gitmesine sebebiyet veren hastane yokluğunun giderilmesi hedeflerimizden biriydi.Hastane yapım çalışmalarına başlandı.Hastanemizin lojmanlarıda yapılacaktır.
Çok teşkilatlı bir hastaneyi Kiğı Halkına armağan eden,saygıdeğer bürokrat kesime emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunarım.
Halkımıza hayırlı olsun.
Kiğı Belediye Başkanı Yılmaz GÜNDÜZ

 

 


 
 

Copyright ©2012   Belediye Başkanlığı    Designed by KC GRUP