Sitemize HoşgeldinizBaşkanYatırım ve ProjelerimizİletişimFoto GaleriBasın
   

 

Güncel Duyuru ve Haberler


   

KİĞI DEVLET HASTANEMİZİN YAPIMINA MART AYI SONUNDA BAŞLANACAKTIR.İLGİLİ MÜTEAHHİT PROJELERİ TESLİM ETTİ SAYIN BAŞBAKANIMIZA,BAKANIMIZA,BAKAN YARDIMCIMIZA,İL ENCÜMENLERİM PARTİ BAŞKANLARIM EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜRLERİMİZİ KİĞI HALKI BELEDİYESİ OLARAK SUNARIZ.
KİĞI BELEDİYE BAŞKANI YILMAZ GÜNDÜZ

Saygıdeğer Kiğılı Kardeşlerim
Nisan ayında başlanması gereken hastanemizde projede bir aksaklık olması nedeniyle gecikme oldu.Ankaradan gelen heyet ve bayan proje müdürü yerinde inceleme yaptı.Sorun kalkmıştır.İnşaat malzemelerinin bir kısmı gelmiştir.Halkımız için hayırlı olsun.

40 yıldan beridir.Alt yapısı olmayan Yenişehir Mahallesi Töreliler sokağının alt yapısı,kanalizasyon işleri bitirilmiştir. Özdemirler ve Töreliler sokağının yolları ilk olarak bağlandı,ulaşımda kolaylık sağlandı.

Mezbahaneden itibaren Yayladereye giden yol kenarlarına ve bazı mahallerimize 1000 adet badem,100 ceviz ağacı, 30 akasya,dut ağacı ve Seydikasıma ağaç dikilmiştir.Halkımız için yol kenarlarına spor aletleri yerleştirilmiştir.

Ankara ziyaretimde talebim üzerine ,Ankara Belediyeler Birliği tarafından ilçemize yeni itfaiye aracı verilmiştir. Bu konuda bizlere yardımcı olan herkese teşekkürlerimi sunar,halkımıza hayırlı olmasını dilerim.

 

 


 
 

Copyright ©2012   Belediye Başkanlığı    Designed by KC GRUP